Biz Kimiz

Yüzümüz, değerlerimize dönük. Değerlerimiz, en büyük hazinemiz olan çocuklarımız. Biz kimiz? Biz, çocuklarımızla birlikte potansiyeliz, tohumuz ve geleceğiz.

Koçluk Oyunları Vizyonu

Koçluk Oyunları;

Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki çocuklara, okullara, ailelere, öğretmenlere, yetişkinlere,  kurumlara, evrensel değerlerin ışığında bilgelik ve zekâ sistemini keşfettiren, birlikte takım olmayı, sevgi ve barış içinde bir arada olabilmeyi oyun yoluyla yaşatan sistemdir.

Türkiye’den başlamak üzere uluslararası alanda dünyanın farklı ülkelerinde yüksek potansiyelle dünyaya gelen yeni nesil çocukların en doğal biçimde kendi olmalarına katkıda bulunmak ve onların bize, bizim onlara içimizdeki bilgelikle yol arkadaşlığı yapma deneyimini desteklemek Etkin İnsan Gelişim Enstitüsünün Koçluk Oyunları vizyonudur

Koçluk Oyunları, Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nün tescilli bir markasıdır.

Etkin İnsan kimdir?

Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü, “insan” odaklı bir yaklaşımla, eğitim çözümleri sunmak üzere 2000 yılında İzmir'de kurulmuştur.

Etkin İnsan Enstitüsü, birey ve organizasyonların öz potansiyellerini açığa çıkararak, vizyonları doğrultusunda kendilerini ileri taşımalarında yaratıcı çözümler üreten, uygulayan, çözüm ortaklığı geliştiren bir organizasyondur.

Birey ve organizasyonların çözümlemek istedikleri her konuda, net olarak tanımlanmış ve somut olarak belirlenmiş bir noktadan, ulaşılmak istenen hedef ya da vizyona ulaşılmasında yol arkadaşlığı yapan bilinç girişimidir.

Ege Üniversitesi ile çözüm ortaklığı içinde 2006 yılından bu yana çok sayıda sertifika programları gerçekleştirmiştir. Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Etkin İnsan Gelişim Enstitüsünün sürekli işbirliği içinde çalıştığı çözüm ortağıdır. web sitemizde, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde kişisel-kurumsal gelişim için mesleki alanlara yönelik düzenlenen sertifika programlarıyla ilgili detaylı bilgi sunulmaktadır.

Yoga Alliance’ın Türkiye’deki tam kapsamlı ilk ve tek yoga okulu Etkin İnsan Gelişim Enstitüsüdür. Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü, yoganın tüm alanlarında uluslararası standartlarda ve geçerlilikte eğitim verebilen Türkiye’nin tek okuludur. Aynı zamanda Koçluk alanında ICF’e (Uluslararası Koçluk Federasyonu) bağlı ve ICF’in belirlemiş olduğu uluslararası standartlarda ve etik değerlerde eğitim veren Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nün kurucusu ve profesyonel koç-eğitmeni ICF- PCC akredite unvanlıdır.

BAŞVURU FORMU